Конкурс 2020/2021.

Обавештење конкурс 2020/2021.

Поводом спровођења поступка пријављивања кандидата на Конкурс за пријем ученика средњих школа у Републици Србији у установе за смештај и исхрану ученика за школску 2020/2021.годину, обавештавамо следеће:

• Ученици прве године, који конкуришу за пријем у установе ученичког стандарда у школској 2020/21. години, у обавези су да приложе оверену потврду о упису у средњу школу, без обзира да ли је упис извршен електронски или предајом докумената у школи.
  • Уколико је школа коју ученик похађа издала електронско сведочанство, потребно је да овери одштампану верзију, да би сведочанство било прихваћено као валидан документ на упису.
  • Последњи дан када се врши пријем докумената је понедељак 20. јул 2020. године.