• Обавештење за родитеље/старатеље
    Обавештавамо родитеље/старатеље да од понедељка 31.01.2022. ученици настављају да похађају наставу по другом моделу организације образовно-васпитног рада (комбиновани модел). Ученици могу целе недеље боравити у Дому.
  • Обавештење за родитеље/старатеље
    Обавештавамо родитеље/старатеље да од понедељка 17.01.2022. ученици похађају наставу по другом моделу организације образовно-васпитног рада (комбиновани модел). Ученици могу целе недеље боравити у Дому.
  • Обавештење за родитеље/старатеље
    Тим за праћење и координисање примене превентивних мере у раду школа је донео одлуку да све средње школе на територији АП Војводина од понедељка 10. јануара 2022. године примене трећи модел организације образовно-васпитног рада – настава и учење на даљину у организације школе.
  • Обавештење за родитеље/старатеље
    Уплата за месец децембар износи 4536,00 динара.
  • Obaveštenje za roditelje/staratelje
    Do najavljenog prekida u isporuci gasa na teritoriji Subotice 07.12.2021. neće doći jer su radovi otkazani, te će Dom u potpunosti pružati usluge.
  • 7. измена Плана набавки 2021.
  • Обавештење за родитеље/старатеље
    Одлука Тима за праћење и координисање примене превентивних мера (22. новембар 2021.)
  • Ново обавештење
    Извршена је корекција уплате за месец новембар и јединствена цена за све домове у Војводини је 4673,00 динара.
  • Обавештење за родитеље/старатеље
    Због јесењег распуста од 08. до 12. новембра умањује се уплата за Дом. Нови износ за уплату је 4399,00 динара.
  • Обавештење за родитеље/старатеље
    Уплата за месец октобар износи 5358,00 динара.
  • 6. измена Плана набавки 2021.
  • 5. измена Плана набавки 2021.
  • Коначна ранг листа за пријем ученика у Дом за школску годину 2021/2022.
  • Обавештење за родитеље/старатеље
    ПРЕПОРУКЕ ЗА РАД УЧЕНИЧКИХ ДОМОВА ТОКОМ ЕПИДЕМИЈЕ COVID-19 У ШКОЛСКОЈ ГОДИНИ 2021/2022. Основни принципи за спречавање ширења COVID-19 у домовима за смештај ученика Ученици и особље дома, родитељи и други посетиоци који имају било који од следећих симптома (кашаљ, повишена телесна температура, отежано дисање/кратак дах, нагли губитак чула мириса, укуса или промене укуса, главобоља, језа,… Прочитајте више Обавештење за родитеље/старатеље
  • Обавештење за ученике из осетљивих група
    Кандидати из осетЉивих друштвених група који према редоследи на коначној ранг листи нису добили смештај у првој расподели, имају право да у периоду од 24. до 27. августа 2021. године поднесу захтев установи да се посебно рангирају у оквиру наменски опредеЉених капацитета установе.Уз захтев, кандидат подноси документацију којом доказује припадност друштвено осетЉивој групи, и то:… Прочитајте више Обавештење за ученике из осетљивих група
  • Обавештење за родитеље/старатеље
    Поводом навода који су се појавили на друштвеним мрежама  управа дома издаје обавештење да се упис и усељење у дом врши искључиво у складу са званично објављеним правилима Конкурса за пријем ученика средњих школа у Републици Србији у установе за смештај и исхрану ученика за школску 2021/2022. годину, који је расписан од стране Министарства просвете,… Прочитајте више Обавештење за родитеље/старатеље
  • Коначна ранг листа 2021/2022.
    Коначна ранг листа за пријем ученика у Дом за школску годину 2021/2022.
  • Прелиминарна ранг листа 2021/2022.
    Прелиминарна ранг листа за пријем ученика у Дом за
  • 4. измена Плана набавки 2021.
  • Конкурс 2021/2022.
    Министарство просвете, науке и технолошког развоја расписује Конкурс за пријем ученика средњих школа у Републици Србији у установе за смештај и исхрану ученика за школску 2021/2022. годину. Дом ученика средњих школа Суботица прима 464 ученика, од тога 290 девојчица и 174 дечака Рокови за пријављивање на Конкурс: за прву расподелу – од 12. до 24.… Прочитајте више Конкурс 2021/2022.
  • 3. измена Плана набавки 2021.
  • 2. измена Плана Набавки 2021.
  • Обавештење за родитеље/старатеље
    Одлуком Министарства просвете, науке и технолошког развоја, у дому ученика је дозвољено да истовремено борави максимално 50% ученика у односу на капацитет установе. До краја школске године ученици ће боравити у дому по комбинованом моделу, а у случају упражњавања места ученици ће бити позивани да попуне слободна места по критеријумима специфичности школе и удаљености.
  • Обавештење за родитеље/старатеље
    Одлуком Министарства просвете од 19. априла 2021. године настава у школама се наставља по комбинованом моделу рада. Ученици 1. групе/А групе долазе у Дом.
  • Обавештење за родитеље/старатеље
    Обавештавамо Вас да се Допуна упутства Министарства просвете, број 611-00-00360/5/2020-03 од 12.03.2021. године, о остваривању образовно-васпитног рада у средњим школама на даЉину, примењује до даЉњег, односно да се организација рада у наредном периоду спроводи у складу са датим инструкцијама.
  • Обавештење за родитеље/Старатеље
    На основу препоруке Кризног штаба са седнице одржане 12. марта 2021. године, донета је одлука да се настава на даљину остварује до 19. марта 2021. годин.
  • 1. измена Плана набавки 2021.
  • Обавештење за родитеље/старатеље
    Поштовани родитељи/старатељи и ученици. У складу са препорукама Кризног штаба са седнице одржане 5. марта 2021. године, донета је одлука да све средње школе у Републици Србији, у седмици од 8. до 12. марта 2021. године остварују наставу на даљину. У континуитету ће се пратити епидемиолошка ситуација, на основу чега ће бити донета одлука на… Прочитајте више Обавештење за родитеље/старатеље
  • Обавештење за родитеље/старатеље
    Оправдања за ученике слати на емаил адресу opravdanje@internatsu.edu.rs